سلام ، به سایت شرکت تجارت سازان خوش آمدید.

سهامی خاص؛ ثبت 38522

051-33553557

051-33553559

سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی

ایران، مشهد

اولین نشست شرکت تجارت سازان با تیم تجاری از روسیه

شرکت تجارت سازان آویژه آریا در امتداد فرآیند بازاریابی های بین الملل خود، از تیم تجاری یک شرکت روسی دعوت به عمل آورد.

 

هیئت تجاری روسی شرکت آگروماتیک

 

اولین مذاکره و دیدار در خصوص شناخت ظرفیت های متقابل و بررسی راهکارهای همکاری فی مابین در محل موسسه صنعتی گوشت مشهد برگزار شد.

شرکت آگروماتیک یکی از شرکت های صاحب نام در تولید کنسانتره های پروتئینی است که با ثبت اختراع تولید کنسانتره بر پایه دانه لوپین می تواند جایگزین مناسبی برای سویا باشد. این ماده قابلیت کشت در دشت های وسیع را دارد و می تواند با ترکیبات پودر گوشت و پودر خون، مکمل جدیدی در صنعت خوراک دام و طیور بدست آورد.

 

محمد قاسمی - مدیرعامل تجارت سازان

 

محمد قاسمی مدیرعامل شرکت تجارت سازان در این جلسه ضمن قدردانی از آنها، به بررسی راهکارهای همکاری متقابل پرداخت. وی گفت: شرکت تجارت سازان با پشتوانه خوب فنی و توان بالای تجاری، می تواند پودر گوشت و پودر خون مورد تقاضای آن شرکت را تأمین نماید. علاوه بر آن ظرفیت بالای تولید موسسه صنعتی گوشت مشهد به عنوان بزرگترین کشتارگاه صنعتی ایران، قابلیت تولید با کیفیت بالا را دارا است. وی ادامه داد: امیدواریم این دیدار 

بتواند با شناخت ظرفیت های طرفین، موجب آغاز همکاری مشترک شود.

در این نشست مدیران شرکت ایلیا سپهر دامون به نمایندگی شرکت آگروماتیک حضور داشتند.

 

 

 

هیئت تجاری روسی نیز ضمن تشکر از استقبال شرکت ایرانی، با بیان علاقمندی در خرید محصولات شرکت تجارت سازان گفت: این مجموعه با ظرفیت تولید و کیفیت بالا میتواند گزینه مناسبی در تأمین مواداولیه کنسانتره های پروتئینی شرکت آگروماتیک باشد. 

جستجو

اطلاعات تماس

  • مشهد، سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی
  • تلفن: (داخلی 601) 05191008012
  • info@tejaratsazan.com

مطالب منتشر شده