سلام ، به سایت شرکت تجارت سازان خوش آمدید.

سهامی خاص؛ ثبت 38522

051-33553557

051-33553559

سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی

ایران، مشهد

عرضه دوچرخه شهری

این روزها شیوه زندگی افراد باعث کاهش تحرک آن‌ها شده است که بدنبال آن فعالیت عضلات و ماهیچه ها نیز کم شده و عواقب نامطلوبی را در جامعه به بار می‌آورد. همه انسان‌ها از مزایای فعالیت‌های بدنی آگاه هستند و هرروزه تعداد زیادی از افراد به انجام ورزش‌های روزانه روی می‌آورند. فعالیت جسمانی منظم، انسان را در برابر بیماری‌هایی از جمله اضافه وزن، بیماری‌های قلبی، دیابت، درد مفاصل، سرطان و بیماری‌های روانی محافظت می کند.
یکی از ورزش‌هایی که در دوران کرونا و پسا کرونا می‌تواند محافظ جسم و روان شما باشد، دوچرخه سواری است. دوچرخه سواری ورزشی با نشاط است که ماهیچه‌ها و استقامت قلب و عروق بدن خود را تقویت می‌کند. این ورزش تنفس شما را تنظیم می‌کند ظرفیت ریه ها را افزایش می‌دهد و عملکرد نامناسب ریه را در سنین بالا کاهش می‌دهد. همچنین میزان ابتلای افراد به افسردگی را کاهش می‌دهد و احساس اضطراب را از شما دور نگه می‌دارد.
یکی از فعالیت‌های شرکت تجارت سازان آویژه آریا عرضه دوچرخه شهری با هدف کاهش خطر مشکلات جسمانی مرتبط با زندگی کم تحرک است. شما هم می‌توانید با داشتن یک دوچرخه معمولی و انجام فعالیت‌های ورزشی معمول، اقدام ارزشمندی در جهت سلامت خود و جامعه داشته باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره (داخلی ۴۹۹) ۳۸۷۹۵۳۱۰ -۰۵۱ تماس حاصل فرمایید.

 
 
فروش دوچرخه آساک مشهد
دوچرخه کودکانه آساک
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.