سلام ، به سایت شرکت تجارت سازان خوش آمدید.

سهامی خاص؛ ثبت 38522

051-33553557

051-33553559

سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی

ایران، مشهد

تکمیل زنجیره تولید موسسه صنعتی گوشت مشهد

مدیر کشتارگاه صنعتی گوشت مشهد در جلسه ارائه گزارش ۳ ماهه این مجموعه کشتارگاهی از تلاش و برنامه ریزی برای تکمیل زنجیره تولید موسسه صنعتی گوشت مشهد و تبدیل شدن به مجتمع کشت و صنعت مدرن خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی،سیدمجید موسوی در این جلسه که با حضور محمد سنجری مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریها و معاون اداری مالی موسسه صنعتی گوشت مشهد برگزار شد، ضمن ارائه عملکرد مالی و میزان تحقق بودجه این شرکت بر اساس برنامه و منشورکاری، گزارش اقدامات این موسسه سه ماهه نخست امسال را در بخش های گوناگون ارائه کرد.

 

 

وی افزود: خوشبختانه با تلاش همه کارکنان زحمتکش واحدهای اداری، خطوط ذبح و استحصال و … عملکرد مالی موسسه صنعتی گوشت مشهد نسبت به بودجه و برنامه پیش بینی شده از شرایط بسیار خوبی برخوردار است.
مدیر واحد کشتارگاهی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با اشاره به اهمیت تکمیل زنجیره تولید موسسه و تبدیل این مجتمع به یک مجموعه کشت و صنعت مدرن گفت: با توجه به تاکید مدیرعامل سازمان همیاری بررسی های تخصصی بیشتر برای تحقق این امر مهم و بهبود خدمات دهی در حوزه تامین گوشت سالم وبهداشتی برای مصرف شهروندان و هم استانی های خراسان رضوی در دستور کار موسسه قرار گرفت.

 

 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت مناسب موسسه مقرر است روال مطلوب فعلی تا پایان سال نیز ادامه یافته تا شاهد نتایج خوب و موفقیت های بیشتری در حوزه فعالیتها و خدمات مجموعه کشتارگاهی سازمان همیاری باشیم.

 

برگرفته از وبسایت سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان رضوی؛ مشاهده خبر

 

جستجو

اطلاعات تماس

  • مشهد، سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی
  • تلفن: (داخلی 601) 05191008012
  • info@tejaratsazan.com

مطالب منتشر شده