سلام ، به سایت شرکت تجارت سازان خوش آمدید.

سهامی خاص؛ ثبت 38522

051-33553557

051-33553559

سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی

ایران، مشهد

موسسه صنعتی گوشت مشهد؛ بانک گوشت شرق کشور

موسسه صنعتی گوشت مشهد در یک نگاه

موسسه صنعتی گوشت مشهد یکی از بزرگترین کشتارگاه های کشور است که چیزی بالغ بر ۶۰% دام سبک و ۷۰% دام سنگین شرق کشور را تأمین می کند.

موسسه صنعتی گوشت مشهد
مشاهده وب سایت موسسه صنعتی گوشت مشهد

این موسسه به عنوان سبزترین کشتارگاه صنعتی دام کشور، از طرح های عظیم ملی و متعلق به سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی است. کشتارگاه صنعتی گوشت مشهد، در زمینی به مساحت ۲۸ هکتار، روزانه بیش از ۳۵۰۰ راس دام سبک و۳۰۰ راس دام سنگین را استحصال می کند. 

استانداردهای تولید

این مجموعه به عنوان واحد نمونه صنعت سال ۱۳۹۲و۱۳۹۱ واحد منتخب دامپزشکی  کل کشور در سال ۱۳۹۲ واحد نمونه استاندارد درسال ۱۳۹۴ و واحد نمونه اداره نظارت بر مواد غذایی وبهداشتی در سال ۱۳۹۵ شناخته شده است. همچنین تاکنون علاوه بر اخذ پروانه های بهداشتی و استاندارد، موفق به اخذ برند حلال جهانی و استانداردهای ایزو۲۲۰۰۰ و ۱۴۰۰۱ و ۹۰۰۱ و ۳۹۷۴ و haccp گردیده است.

این مجتمع  با تولید روزانه بیش از ۱۳۰ هزار کیلوگرم گوشت قرمز بالاترین حجم تولید در سطح کشور را دارا می باشد.

ظرفیت های آن

این مؤسسه در بخش کشتار صنعتی دارای سالن های انتظار با ظرفیت نگهداری ۲۵۰ راس گاو ، ۴۰۰۰ راس گوسفند ، ۱۰۰ نفر شتر، خطوط کشتار گوسفندی با ظرفیت متغیر استحصال بین ۴۰۰۰ الی ۹۰۰۰ راس در یک شیفت کاری و خط کشتار گاوی و شتری با ظرفیت متغیر استحصال بین ۲۵۰ الی ۷۰۰ راس گاو و ۶۰ نفر شتر می باشد. 

واحد بسته‌بندی نیز با ظرفیت تولیدی ۵۰ تن گوشت و آلایش به‌صورت روزانه، قادر به بسته‌بندی انواع گوشت ران، ماهیچه، فیله، راسته گوسفندی و گاوی، چرخ‌کرده گاوی و شتری و آلایش (جگر و کله و پاچه و سیرابی) با حداکثر کیفیت و نظارت کامل بهداشتی اداره دامپزشکی است.

 

موسسه صنعتی گوشت مشهد - مهندس سید مجید موسوی

 

موسسه صنعتی گوشت در کنار استحصال و عرضه گوشت در سطح استان، واحدهای دیگری نیز دارد؛ نظیر واحد نگه‌داری و آماده‌سازی پوست، واحد زهتابی جهت تمیز و پاک‌کردن شکمبه و روده دام‌ها حاصل از کشتار روزانه، واحد بازار دام جهت نگه‌داری ۱۰۰۰ راس گاو و ۲۰۰ نفر شتر، واحد بار شکمی با ظرفیت خشک‌کردن ۱۰تن محتویات بارشکمی دام و عرضه آن در بازار و همینطور واحد رندرینگ با ظرفیت تولید روزانه ۲ تن پودر گوشت، پودر خون و پودر استخوان از ضایعات دامی.

جایگاه تجارت سازان

شرکت تجارت سازان آویژه آریا به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه موسسه صنعتی گوشت مشهد، مسئولیت بهره برداری از ضایعات کشتارگاهی این موسسه صنعتی بزرگ را برعهده دارد و اکنون یکی از قطب های تولید پودر گوشت، پودر خون، پودر استخوان و مازاد غیرخوراکی گوشت در کشور است.

برای مشاهده محصولات پودر گوشت، پودر خون، پودر استخوان و سایر مواد گوشتی غیرخوراکی روی لینک کلیک کنید.

برای اطلاع از قیمت محصولات، آنالیز آن ها و سایر ویژگی ها با شماره ۰۹۳۹۷۰۵۴۶۴۶ تماس حاصل فرمایید.

جستجو

اطلاعات تماس

  • مشهد، سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی
  • تلفن: (داخلی 601) 05191008012
  • info@tejaratsazan.com

مطالب منتشر شده