سلام ، به سایت شرکت تجارت سازان خوش آمدید.

سهامی خاص؛ ثبت 38522

051-33553557

051-33553559

سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی

ایران، مشهد

پودر گوشت را بشناسیم

پودر گوشت چیست؟

پودر گوشت شرکت تجارت سازان

پودر گوشت محصولی است که از ضایعات کشتارگاهی به دست می آید. در کشتارگاه، بافت های خوراکی دام برای فروش جدا می شود و هر یک از بافت های غیر خوراکی آن باید به گونه ای مورد بهره برداری قرار گیرد. به عنوان مثال پوست دام در صنعت دباغی و روده آن در صنعت زهتابی استفاده می شود. در کنار آن ها، مازاد غیرخوراکی نیز از گوشت دام باقی می ماند که وارد واحد بزرگی به نام واحد رندرینگ می گردد.

 

رندرینگ واحدی در کشتارگاه های بزرگ صنعتی است که مسئولیت پراهمیتی در حفظ محیط زیست و کاهش آلایندگی های زیست محیطی برعهده دارد. فعالیتی که در آنجا انجام می شود شبیه به بازیافت است. بازیافتِ ضایعات و دورریز کشتارگاه!

واحد رندرینگ روزانه مقادیر بسیار زیادی از مازاد کشتارگاه ها را در فرآیندی پخت و پودر می کند و حجم عظیم ضایعاتی که می تواند باعث نابودی محیط زیست شود را خشک و تبدیل به پودر گوشت می نماید.

کجا کاربرد دارد؟

همانطور که گوشت سرشار از پروتئین و موادمعدنی ضروری برای بدن انسان است، این محصول نیز همین خواص را برای دام، طیور یا سایر حیوانات مصرف کننده ی آن به دنبال خواهد داشت. برای اطلاع از خواص پودر گوشت کلیک کنید.

پودر گوشت دامی یا طیور

پودر گوشت دامی محصولی است که در کشتارگاه های دام سبک و سنگین از گوشت آن ها حاصل می شود. 

تحقیقات نشان می دهند که ممکن است انتقال بیماری از گوشت حیوانات همجنس وجود داشته باشد؛ اما احتمال این اتفاق برای حیوانات غیرهمجنس وجود ندارد. به همین دلیل از این محصول برای طیور استفاده می شود.

فروش پودر گوشت

اگر پرورش دهنده دام و طیور هستید یا تولیدکننده خوراک آن ها، می توانید از طریق تماس با شماره تلفن های ۰۵۱۳۹۱۰۰۸۰۱۲ و یا ۰۹۳۹۷۰۵۴۶۴۶ و یا با پر کردن فرم تماس، اطلاعات لازم جهت خرید پودر گوشت را دریافت کنید و از محصولات شرکت تجارت سازان استفاده نمایید.

 

امیدواریم که از این مطلب استفاده کرده باشید.

جستجو

اطلاعات تماس

  • مشهد، سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی
  • تلفن: (داخلی 601) 05191008012
  • info@tejaratsazan.com

مطالب منتشر شده