سلام ، به سایت شرکت تجارت سازان خوش آمدید.

سهامی خاص؛ ثبت 38522

051-33553557

051-33553559

سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی

ایران، مشهد

درباره ما

شرکت تجارت سازان آویژه آریا

تاریخچه

شرکت تجارت سازان آویژه آریا، یکی از شرکت های وابسته به سازمان همیاری شهرداری ها است که همزمان با آغاز فعالیت کارخانه ژلاتین آریا در سال ۱۳۸۹ شروع به کار کرد. کارخانه ژلاتین آریا بزرگ ترین شرکت تولید ژلاتین در کشور است که در سال ۱۳۸۳ همراه با موسسه صنعتی گوشت مشهد راه اندازی شد. 

شرکت تجارت سازان از همان ابتدا وظیفه عملیات بازرگانی در حوزه داخلی و خارجی را برعهده داشت و توانست مقادیر قابل توجهی از ژلاتین تولیدی را به خریداران داخلی و خارجی به فروش برساند. از آن پس با ورود به بخش های متفاوتی از کالاهای صادراتی و اقلام مورد نیاز داخلی، فعالیت خود را ادامه داد.

فعالیت دیجیتال مارکتینگ

برگزاری آزمون دیجیتال مارکتینگ

شرکت تجارت سازان همزمان با اوج گیری ویروس کرونا (کوید ۱۹) در کشور در فروردین ماه ۱۳۹۹، مطابق با مصوبه ستاد تسهیل استانداری خراسان رضوی پا در عرصه فعالیت های دیجیتال مارکتینگ گذاشت. از آن پس با برنامه ریزی گسترده ۱۰۶۳ نفر از جوانان تحصیلکرده و علاقمند در این حوزه را با این رشته آشنا کند. بنابراین با همت همین جوانان تحصیلکرده و راه اندازی فروشگاه اینترنتی “معین کالا” توانست بخش زیادی از تقاضاهای مردم را در دوران بیماری کرونا به صورت مجازی و بدون حضور اشخاص سازمان دهی نماید.

 

ورود به فعالیت های کشتارگاهی​

موسسه صنعتی گوشت مشهد

 

شرکت تجارت سازان آویژه آریا در مهرماه ۱۳۹۹ بخش عمده ای از سهام خود را به موسسه صنعتی گوشت مشهد واگذار کرد. در این اقدام استراتژیک، واحد رندرینگ و ضایعات کشتارگاهی به این شرکت واگذار گردید و از آن پس تجارت سازان، گام در فعالیت های جدیدی گذاشت که در آن عمدتاً موضوعات مرتبط با دام زنده را به جرگه فعالیت خود اضافه نمود. همزمان با این مسئولیت خطیر، فرایندهای جدید تدوین شد و با هدف گذاری استراتژیک، ماشین آلات آن تعمیر و بخش های لازم به آن ها اضافه گردید. سپس در فرصت کوتاهی با نفوذ در بازارهای داخلی، فعالیت های خود را توسعه بخشید.

امروزه شرکت تجارت سازان آویژه آریا به عنوان یکی از واحدهای صنعتی و بازرگانی در سطح کشور فعالیت می کند و با بهره برداری از ضایعات کشتارگاهی و تهیه خوراک دام و طیور، بخش عمده ای از نیاز کشور در این حوزه را تأمین می کند.

امید است که با اتکا به پروردگار قادر مهربان و با تکیه به توان کارکنان و مدیران داخلی، بتوانیم خدمات ارزنده و شایسته ای به مشتریان و مردم شریف کشورمان داشته باشیم و در بازارهای منطقه نیز نقش موثری ایفا نماییم.