سلام ، به سایت شرکت تجارت سازان خوش آمدید.

سهامی خاص؛ ثبت 38522

051-33553557

051-33553559

سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی

ایران، مشهد

آمادگی تجارت سازان در جهت رفع موانع عرضه گوشت قرمز

آمادگی دو مجموعه تجاری و تولیدی وابسته به سازمان همیاری در جهت رفع موانع عرضه گوشت قرمز

تاریخ خبر: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

 

نشستی تخصصی با حضور معاون اقتصادی استانداری خراسان رضوی، مدیران عامل دو واحد تولیدی و بازرگانی وابسته به سازمان همیاری شهردرایها و فعال در این حوزه جهت راه کار پشتیبانی و مانع زدای در حوزه تولید و عرضه گوشت قرمز در استان مورد بررسی های کارشناسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، این جلسه تخصصی با حضور دکتر اشرفی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، موسوی، رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد و قاسمی مدیر شرکت تجارت سازان در خصوص بررسی وضعیت و توان این دو شرکت وابسته به سازمان همیاری در جهت رفع موانع مربوط به تولید و عرضه گوشت قرمز به عنوان محصولی استراتژیک و اساسی در سبد مصرف خانوارهای استان برگزار شد.
مرتضی اشرفی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی در این جلسه تاکید کرد: در سال تولید، مانع زدایی و پشتیبانی ها هستیم و استانداری خراسان رضوی آمادگی دارد هرگونه موانع موجود در این بین را از میان بردارد.
مدیر موسسه صنعتی گوشت مشهد در این جلسه با اشاره به ظرفیت های ویژه این مجتمع کشتارگاهی، گفت: کشتارگاه صنعتی مشهد به عنوان بزرگترین کشتارگاه شرق کشور با امکانات و ظرفیتهای مطلوب در حوزه ذبح ، استحصال دام های سبک و سنگین، واحدهای آماده سازی و … مجموعه خدماتی متعلق به مردم است.

 

 

سید مجید موسوی ادامه داد: با توجه به پتانسیلهای موجود و رسالتهای موسسه صنعتی گوشت مشهد امیدواریم بتوانیم برای رفاه مردم اقدامات و طرح های راهبردی خوبی را پیاده سازی کنیم.
مدیرعامل شرکت تجارت سازان سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی نیز گفت: این آمادگی را داریم تا هرگونه اقداماتی در خصوص تأمین گوشت مایحتاج مردم را انجام دهیم تا مشکلاتی نظیرکمبود روغن و برنج برای جامعه به وجود نیاید.

 

برگرفته از سایت سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی:

https://www.hamyari-kh.ir/news/detail/news/2131/show/

#گوشت_قرمز #خاکستر_استخوان #پودر_گوشت #پودر_خون #کلسیم_فسفات #خوراک_طیور #پودر_استخوان #غذای_طیور #غذای_دام #پودر_ماهی #تجارت_سازان #موسسه_صنعتی_گوشت_مشهد #سازمان_همیاری_شهرداریهای_خراسان_رضوی 

جستجو

اطلاعات تماس

  • مشهد، سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی
  • تلفن: (داخلی 601) 05191008012
  • info@tejaratsazan.com

مطالب منتشر شده