سلام ، به سایت شرکت تجارت سازان خوش آمدید.

سهامی خاص؛ ثبت 38522

051-33553557

051-33553559

سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی

ایران، مشهد

استخدام نیرو در شرکت تجارت سازان

شرکت تجارت سازان

تجارت سازان یکی از شرکت های وابسته به استانداری و سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی است. موسسه صنعتی گوشت مشهد، بزرگ ترین واحد تولید گوشت دام سبک و سنگین کشور، سهامدار عمده این شرکت است و با استحصال روزانه ۳۵۰۰ راس دام سبک و ۳۰۰ راس دام سنگین، به عنوان بانک گوشت شرق کشور سهم عظیمی از تامین گوشت منطقه را برعهده دارد.

شرکت تجارت سازان، با بهره برداری از مازاد و ضایعات این موسسه، یکی بزرگترین تولیدکنندگان خوراک دام، طیور و آبزیان است که به تولید پودر گوشت، پودر خون و پودر استخوان در کشور می پردازد. این شرکت همچنین در انواع زمینه های بازرگانی داخلی و بین المللی فعالیت کرده و ارتباطات گسترده ای با تجّار خارجی دارد که میتواند بستر مناسبی از صادرات را فراهم آورد.

شرکت تجارت سازان آویژه آریا در ۱۰ عنوان شغلی نیرو می پذیرد

استخدام، فرم استخدام

اکنون، تجارت سازان در تیرماه ۱۴۰۰، به استخدام نیرو در ۱۰ عنوان شغلی برای واحدهای تولید، کنترل کیفیت، فنی مهندسی، مالی و بازرگانی می پردازد.

متقاضیان برای هر یک از مشاغل کارشناس دامپزشکی، کارشناس مهندسی علوم دامی و دامپروری، کارشناس بازرگانی خارجی، کارشناس بازاریابی و فروش، کارشناس حسابداری، کارشناس مهندسی کشاورزی، علوم و صنایع غذایی، کارشناس مهندسی شیمی، کارشناس علوم آزمایشگاهی، کارشناس HSE (بهداشت، ایمنی و محیط زیست) و کارپرداز و انباردار می توانند درخواست خود را در وبسایت این شرکت وارد نمایند.

نحوه درخواست استخدام

به دلیل شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و رعایت پروتکل های بهداشتی، تجارت سازان در یک اقدام سنجیده، با تنظیم فرم ثبت نام اینترنتی بر روی بستر سایت خود، تا حد امکان از تجمع عزیزان جلوگیری نموده است.

به همین منظور برای ثبت درخواست شغلی خود، کافی است رو لینک زیر کلیک کنید و پس از انتخاب شغل مورد نظر، فرم ثبت نام را به صورت آنلاین پر کنید.

فهرست درخواست های شغلی در شرکت تجارت سازان آویژه آریا

پس از تکمیل فرم و بررسی ارزیابان، جهت مصاحبه حضوری، دعوت به عمل خواهد آمد.

جستجو

اطلاعات تماس

  • مشهد، سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی
  • تلفن: (داخلی 601) 05191008012
  • info@tejaratsazan.com

مطالب منتشر شده